Menü
VIII. Paál István Fesztivál - országos amatőr színjátszó találkozó városunkban

Közzétéve: 2019. 10. 24. 06:38 - Romhányi Anikó, Vörösmarty Rádió

Immár nyolcadik alkalommal lesz országos amatőr színjátszó találkozó városunkban. A Szabadművelődés Házában a hétvégén 14 előadást láthatnak az érdeklődők. A fesztivál a Péntek 3 Tejátrum: Kalocsa című előadásával kezdődik. A nap során látható még a Prospero Színkör: Körtevirágok, a Szabad Színház: Pánik, a Páholy Ifjúsági Színház: Kreón Antigonéja, valamint a Bessenyei Színkör: Élet-Halál kérdés, a Szabad Színház: A három Erdődi és a PHWI-csoport: Nagyi, hogy volt? című darabja is. Az előadások között a zsűri értékeli a látottakat. 21.30 órától játékesttel zárul a nap. Vasárnap délelőtt Balogh Mihály: Ma nincs Hamlet előadásával folytatódik az országos találkozó. A Szabadművelődés Háza színpadán a Páholy Ifjúsági Színház: Júlia, a Felhőjárók Mozdulatszínház: Ég és Föld között, a Prospero Színkör: Öröm és boldogság, a Psszt! Társulat: A bizalom vonala, valamint a Vajda Színjátszó Kör: Jankula – Hunyadi János származásának autentikus története és az IMSZ: Mersz vagy mersz? avagy Önszántából mindenki mer! című előadása látható. A díjátadó este 7 körül lesz.

   
Online adás
Üzenj nekünk!