Menü
Biztosítottak a védekezés feltételei is városunkban

Közzétéve: 2020. 04. 09. 06:42 - Ficsóri Erika, Vörösmarty Rádió

Biztosítottak a védekezés szervezeti, személyi és eszközbeli feltételei is városunkban - tájékoztatott Cser-palkovics András. Újabb 5.000 db maszkot vásárolt az önkormányzat, biztosítva ezzel a járványhelyzetben dolgozók védelmét. Székesfehérvár polgármestere hozzátette: az intézmények közötti összefogás szép példája, hogy a Vörösmarty Színház szerdán 500 db, a munkatársai által varrt textilmaszkot adott át a Humán Szolgáltató Intézetnek. A közterület-felügyelők is megkezdték a kijárási korlátozással kapcsolatos előírások betartásának ellenőrzését. Szerda estig 577 idős ember kért segítséget az Önkormányzattól és igény szerint 116 adag meleg ételt szállítottak ki. A város telefonos ügyfélszolgálatot működtet, amelyet 07.30 és 18.00 óra között hívható. Székesfehérvár adományszámlájára eddig összesen 82.712.965 forint érkezett

   
Online adás
Üzenj nekünk!