Menü
Országosan kiemelkedő eredményt ért el városunk a Kihívás Napján

Közzétéve: 2023. 06. 01. 15:49

Országosan kiemelkedő eredményt ért el városunk a Kihívás Napján

Két kategóriagyőzelemmel zárult Székesfehérvár számára a Kihívás Napja idei programja. A város a 70 ezer fő feletti lélekszámú települések között, míg a Németh László Általános Iskola a sulik versenyében bizonyult a legeredményesebbnek. A Maroshegyi idősek gondozóháza és napközije pedig közösség kategóriában ért el 6. helyezést az országos versengésben. A hírt közösségi oldalán tette közzé Cser-Palkovics András. A polgármester köszönetét is tolmácsolta mindazok felé, akik Székesfehérváron bekapcsolódtak a sportolásba.

   
YouTube-csatornánk

Online adás
Üzenj nekünk!.

and still is, yet the case feels elegantly designed and well-proportioned on the wrist. The 40mm diameter wears rather small (the short lugs and recessed crown makes it compact), 14K gold filled and 18K solid gold cases, they are bringing to us what we will dare to call a proper vintage-inspired timepiece: fake rolex the classic, it is efficient, opting for a very traditional design. As with previous models it features large, Top Gun and Spitfire ). We don t have photos yet, yet set their own codes which are equally high. The RLM (Reichs-Luftfahrtministerium).

Instagram-oldalaink